Ubytovanie Slovensky raj Amulet

Linky:

Stavba chaty, drevenice, altanku A-DREVoSTAV

svadobna-vyzdoba-aranzovanie-vyzdobaspis

Drevenica/chata AMULET - max. 8 osôb

Wifi  Magio-Sat-TV

Vybavenie drevenice AMULET

Drevenica má nadštandardné vybavenie, ku ktorému patrí nový nábytok z masívneho dreva, plne zariadená kuchyňa, full-HD LCD televízor so službou Magio a neobmedzený WiFi internet zdarma. Kúpeľňa má dvojumývadlo a sprchovací box. WC je samostatné.
Ubytovaní majú v AMULETE k dispozícii lyžiareň, altánok s krbom, hojdačku, veľkú terasu, balkón, záhradný nábytok, vonkajšie ohnisko a vnútorný krb.

Vybavenie kuchyne

- umývačka riadu
- indukčná varná doska
- mikrovlnka s funkciou grilu
- rýchlovarná kanvica
- chladnička s mrazničkou
- kuchynské vybavenie - hrnce, riady. príbor, poháre a pod.

Kapacita ubytovania a jeho rozloženie

Ubytovacia kapacita drevenice je 8 osôb na siedmych pevných lôžkach a jednom mieste formou prísteľky. (Ak Vás bude menej, zvážte tiež ubytovanie v drevenici Amuletik, ktorá má kapacitu 6 osôb.)
Na prízemí sa nachádza zádverie, veľká spoločenská miestnosť (kuchyňa + jedáleň + obývačka), kúpeľňa, samostatné WC, sklady.
Na poschodí sú tri izby, ktoré slúžia ako spálne. Prvá izba má manželskú posteľ, druhá izba má tri lôžka – dvojlôžko a jednolôžko a tretia izba má dve postele. Prístelka pre jednu osobu je možná buď na rozkladacom matraci v izbe na poschodí alebo na gauči v obývačke na prízemí.

Poloha drevenice AMULET

V malebnej dedinke Hnilčík, ktorá sa nachádza neďaleko mesta Spišská Nová Ves vyrástli dve pekné dreveničky.
Poloha v lyžiarskom stredisku Hnilčík - Mraznica, na ktorého svahy je z chaty krásny výhľad, je ďalšou výhodou, ktorú ocení nie len správny lyžiar.
V lete je veľmi vyhľadávaná turistika v Slovenskom raji. Z Hnilčíka je jednoduchý prístup najmä do južnej a juhovýchodnej časti Slovenského raja. Ak hľadáte ubytovanie na Spiši, v Slovenskom raji, alebo jednoducho v prírode mimo ruchu veľkomesta, tak ste ho práve našli.

Pobyt v našej štýlovej drevenici s príjemným interiérom, v náručí nádhernej prírody dodá Vašej duši pokoj a Vášmu telu chýbajúce sily. Doprajte si oddych, ktorý potrebujete.

Ak máte otázky, alebo Vám niečo nie je jasné, tak nás prosím kontaktujte!

hore